Tak jak w przypadku Rejsów na Życzenie, rejsy dla Firm jesteśmy w stanie zorganizować na dowolnym akwenie i w dowolnym terminie :) Zobaczysz jakie to Łatwe :)

Organizujemy rejsy zgodnie z zamówieniem na luksusowych jachtach, katamaranach i jachtach motorowych. W trakcie imprezy zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry skipperów.

Dwójka z nas to wykwalifikowani trenerzy więc doskonale rozumiemy, że najlepiej zintegrować grupę i nauczyć ją współpracy, „wyjmując” jednostki z naturalnego środowiska i stawiając przed nimi niecodzienne wyzwania,zmuszające do rozwijania kreatywności, błyskotliwości i szybkiego reagowania na nowe sytuacje. To wszystko daje żeglarstwo, systematyczne wzajemne budowanie relacji, solidnego i efektywnego zespołu ludzi nie bojących się nowych wyzwań. A wszystko to w otoczeniu przepięknych widoków i w miłej atmosferze.

Jako osoby wychowane w międzynarodowych koncernach doskonale radzimy sobie z logistyką takich imprez i widzimy potrzebę ich realizacji, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa na morzu ale i Waszymi wewnętrznymi wytycznymi działów HR. Jako „zwierzęta” koncernowe w pełni poświęcamy się konkretnemu projetowi i zawsze kończymy go realizacją planu w 100%.

Powiedzcie nam jakie macie oczekiwania i jakie cele chcecie osiągnąć, a my pomożemy Wam w ich realizacji.

W swojej ofercie możemy Wam zaproponować firmowe imprezy integracyjne, na jachtach, katamaranach lub jachtach motorowych, organizowane wedle Waszych oczekiwań jako rejsy dla kadry zarządzającej, klientów prestiżowych, jako programy lojalnościowe, jako nagrody konkursowe dla pracowników lub klientów, czy też motywacyjne.

Oczywiście tak jak w przypadku rejsów na życzenie mamy nieograniczony wachlarz możliwości, proponujemy dodatkowe atrakcje tj.: nurkowanie, jazda konna,zawody w łowieniu, pływanie nocą z noktowizorem, kłady, oraz inne zabawy integracyjne które będą służyły osiągnięciu założonych przez Was celi.

Zobaczcie z Nami jaka prosta jest organizacja takich imprez, mówimy tym samym językiem, rozumiemy się wzajemnie, wiemy co to realizacja planów nie tylko sprzadażowych, osiąganie odpowiedniego poziomu motywacji też jest cemem który pomożemy wam osiągnąć.

NAPOLEON mówił ” odkryłem ciekawą rzecz, ludzie umierają za medale”.

Więc – wspólnie dajmy im medale .