Jachting marzec ofertaW marcowym wydaniu Miesięcznik JACHTING opublikowała artykuł  o wyprawach etapowych wokół EUROPY naszej firmy Baltic Anchor

Szukajcie naszych artykułów w JACHTINGU :)

 

 

treść artykułu …………………

 

Żeglarzu, obudź się z zimowego snu…
Wszyscy czekamy na rozpoczęcie sezonu. Czas obudzić się z zimowego snu, podczas którego przeglądamy zdjęcia z poprzedniego sezonu i śnimy o kolejnych. Już od kwietnia możesz uczestniczyć w przygodzie poznając nowe miejsca, nowych ludzi i zdobywając przyjaciół o tej samej pasji wśród załóg egzotycznego rejsu.
Dwie załogi żeglarzy, dwa przeciwne kierunki, dwa jachty, dwa rodzaje żeglarskich przygód, jedno spotkanie w połowie drogi. Załogi dwóch różnych jachtów spotkają się na wysokości Gibraltaru i ruszą w dalszy rejs w przeciwnych kierunkach i o różnych klimatach żeglarskich.
 

Jachting marzec oferta 21 . Rejsy w promieniach słońca
Dołącz do załogi jednego z 10 etapów z Wysp Kanaryjskich przez Gibraltar do Chorwacji
Wybierz ten kierunek, jeśli chcesz przeżyć przygodę pod żaglami, pozostawiając czas na zwiedzanie i poznanie przepięknych miejsc. Rejs rozpoczyna się 8 marca etapem do wyspy Lanzarote. 15 marca załoga rozpocznie rejs wzdłuż wybrzeża Afryki żeby w pierwszych dniach kwietnia przybić do Gibraltaru. Podczas każdej z sobót można dołączyć do rejsu w miastach Agadir, Rabat i Gibraltar. Załoga tych etapów zdobędzie staż morski na pływach.
Po minięciu Gibraltaru będziemy płynąć wzdłuż Hiszpanii żeby po dwóch tygodniach przybić do Palmy de Majorka na Balearach, stolicy wypoczynku i imprez. Stamtąd załoga uda się na Sardynię podziwiając wyspę pełną dzikiej przyrody, spotykając ludzi nie spieszących się ciągle tak jak my. Podczas tego etapu kilka dni będziemy płynąć otwartym Morzem Śródziemnym na Sycylię. Do tych etapów będzie można dołączyć miastach Malaga, Alicante, Palma, Cagliari oraz Palermo. Stamtąd już tylko dwa tygodnie dzielą załogę od przepięknej Czarnogóry i Chorwackiego Dubrownika. Rejs uroczyście zakończymy 21 maja w Dubrowniku.

 

2. Rejsy dla wilków morskich
Dołącz do załogi jednego z 10 etapów z Chorwacji przez porty Europy do Polski.

Wybierz ten kierunek, jeśli kochasz morze nad przebywanie w portach. Załoga popłynie z Chorwacji przez Gibraltar do Polski, do Świnoujścia. Ten rejs został przygotowany z myślą o zdobyciu doświadczenia żeglarskiego.  Zbierzesz staż na wodach morskich i oceanicznych, a na wielu etapach również staż na pływach. Przygotujesz się do pływania jako oficer i samodzielny sternik. Podczas rejsu przeprowadzimy kursy SRC i Inshore Skipper. Zgłoś się, jeśli chcesz być częścią załogi, która pomoże w realizacji ambitnego planu przepłynięcia do Polski w kilka tygodni.
Możesz dołączyć do wilków morskich w różnych portach Europy. Dubrownik, Brindisi, Palermo, Cagliari, Palma de Mallorca, Almeria, Gibraltar, czy kolejne porty Portugalii, Francji, Holandii, Danii, aż dopłyniemy do naszego Świnoujścia.
Jeśli rejsy jeszcze Cię nie skusiły, wejdź na stronę internetową i daj się skusić ceną.

 

 

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

 

Jachting Luty ofertajpg

Przez 3 miesiące w 2014 roku na stronach Miesięcznika Jachting ukazywały się oferty rejsowe Baltic Anchor.
W lutowym wydaniu, Miesięcznik JACHTING opublikował naszą ogólną ofertę na 2 i 3 kwartał 2014 roku..

Szukajcie naszych artykułów w JACHTINGU :)
W marcowym wydaniu będzie artykuł  o wyprawach etapowych wokół EUROPY

 

treść artykułu …………………

 

Gdzie płyniemy wiosną i latem 2014

Wiosenna Przygoda , rejs etapowy z Oceanu przez Gibraltar na Morze Adriatyckie.
Rejs etapowy od 08.03.2014 do 25.05.2014

8 marca wyruszamy na 11 tygodniowy przygodowy rejs ze słonecznej Teneryfy na Morze Adriatyckie. Rejs odbędziemy przez egzotyczne Maroko, mekkę żeglarzy Gibraltar, niezapomniane wybrzeża Hiszpanii, urokliwe Baleary, wymagającą żeglarsko Sardynię, historyczną znaną z mafii Sycylię i  niezapomnianą Czarnogórę. Zapraszamy na każdy z wyjątkowych etapów pozwalający na poznanie nieznanych i wyjątkowych miejsc Afryki i Europy. Trasa jest tak zaprojektowana że co sobotę jest możliwość dołączenia do załogi w miastach gdzie latają tanie linie lotnicze. Cena etapów wynosi od 890 zł do 1190 zł.  Szczegóły na stronie internetowej www.balticanchor.eu

 

 

Weekendowy i Tygodniowy staż Bałtycki.
Rejsy od 25.04.2014 do
Rejsy od  17.05.2014

Weekendowy rejs jest dla wszystkich zapracowanych. Wystarczy tylko jeden dzień urlopu u można wziąć udział w 3 dniowym rejsie oraz zdobyć 40 godzin doświadczenia na morzu Bałtyckim. Płyniemy ze Świnoujścia Na Bornholm lub do Sassnitz.
Dodatkowo realizujemy rejs tygodniowy ze Świnoujścia do Kopenhagi dający 100 godzin doświadczenia na Morzu Bałtyckim Rejsy odbywają się też w długi weekend Majowy !!
Szczegóły na stronie internetowej www.balticanchor.eu

 

Wypoczynkowa i szkoleniowa Majówka w Chorwacji.
Rejs 26.04.2014 do 03.05.2014

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby naszych załóg przygotowaliśmy na Majówkę rejs wypoczynkowy połączony ze zwiedzaniem niedostępnych miejsc Chorwacji na pokładzie komfortowej Bavarii 46 oraz drugi równorzędny rejs szkoleniowy stażowy na którym zdobędziecie nie tylko staż PŻŻ ale też można też zdobyć patent ISSA i przygotować się do egzaminów na radiooperatora SRC.
Szczegóły na stronie internetowej;
www.balticanchor.eu

Jachting Luty oferta opis

 

Nurkowanie pod żaglami dla aktywnych
Rejsy od 31.05.2014 do 04.10.2014

Przez całe wakacje będziemy wspólnie pływali rozkoszując się żeglarstwem i urokliwym akwenem Morza Adriatyckiego. Dodatkowo podczas rejsów będziemy oglądać błękit morza nie tylko na powierzchni wody ale też pod nią. Współpracując z Polską Bazą Nurkową przygotowaliśmy rejsy połączone z nurkowaniem. Będziemy nurkowali na  wrakach, w podnoszących adrenalinę jaskiniach oraz wraz z odważnymi nocą. Podczas rejsów będziemy też organizowali pierwsze zejścia dla początkujących z instruktorem.
Szczegóły na stronie internetowej http://www.seastar.vdl.pl

 

Rejs połączony warsztatami fotograficznymi
Rejsy od 31.05.2014 do 04.10.2014

Postanowiliśmy zatrzymać chwilę, uwietrznić na kliszy wiatr w żaglach.  Pomożemy Wam zatrzymać na zawsze wasze wspomnienia. A ponieważ statek jest jedna z trzech najpiękniejszych rzeczy na świecie jest to też jeden z wymarzonych plenerów. Podczas rejsu podstaw fotografii będą uczyli nas profesjonaliści. Planujemy rejsy wzdłuż wybrzeży Włoch zawiniemy znanych urokliwych zatoczek i sławnego z najpiękniejszych plenerów Neapolu.
Szczegóły na stronie internetowej http://seastaradventure.eu

 

 

 

balticanchorlogo-2